W krainie baśni, czy na torze wyścigowym?

W krainie baśni, czy na torze wyścigowym?

Pokój dziecka powinien być pełen inspiracji i pomysłów, ale należy zachować przytulność i ciepło. Kolorystyka powinna przede wszystkim odpowiadać upodobaniom waszych pociech, choć osobiście odradzam kolor czerwony. Z moich doświadczeń wynika, że jeżeli chcemy się zdecydować na jakiś żywy, naprawdę mocny kolor to powiedzmy na jednej ścianie tak by pozostawić trochę oddechu.

Niezwykle popularne są naklejki ścienne ( lwy, drzewa , dinozaury), moim zdaniem lepiej zainwestować w prawdziwe malowidło ( i poszukać kogoś kto własnoręcznie takie dzieło z bajki dla nas wykona) lub cało ścienną zmywalną fototapetę. Pojedyncze naklejki odklejają się i szybko stają się nie estetyczne.

Niezwykle ważnym elementem są także meble i tu kilka propozycji.

Oto kilka propozycji :

  • lub kolekcja Clik firmy Timoore

  • lub kolorowe szaleństwo z kolekcji Simple -firmy Timoore

    • Nie zawsze trzeba korzystać z mebli dostępnych , można także zdać się na własny pomysł a nawet na własne umiejętności jeżeli macie w domu majsterkowicza nic nie spoi na przeszkodzie by samemu coś zbudować i przygotować dla naszego małego skarba. Tak naprawdę najbardziej liczy się wasz pomysł i oczywiście funkcjonalność, dlatego czasem dobrze jest skontaktować się z architektem wnętrz, choćby tylko w kwesti porady.